0216 328 74 74   0 532 696 72 94
Bizi Arayın: 0216 328 74 74

Göğüs Estetiği

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

 

Göğüs estetiği, kadınların üzerinde hassasiyetle durduğu konulardan biridir. Bir kadının kendini güzel olarak hissetmesi için yüz estetiği ne kadar önemliyse kadınlığını hissetmesi için de göğüs estetiği o kadar önemlidir. Göğüslerin şekil ve büyüklüğü, kadınların en çok şikâyetçi oldukları konuların başında gelir.

Göğüslerin şekli ve büyüklüğü yılların akışına paralel olarak değişkenlik halindedir. 18 yaşındaki hiçbir genç kızın göğsü, 40-50 yaşlarına geldiğinde aynı şekilde kalmaz. Geçirilen hamilelikler, yaşlanmaya bağlı dokulardaki gevşemeler göğüslerin şekil ve büyüklüğünü etkileyen en önemli unsurlardır.

  • Göğüs Dikleştirme

Göğüs Dikleştirme ( Meme Dikleştirme MASTOPEKSİ) Mastopeksi yani göğüs dikleştirme estetiği, sarkık memeleri dikleştirilerek estetik görünüme kavuşturmak için yapılan estetik cerrahi bir operasyondur.

  • Göğüs Küçültme

Hastalar genelde göğüslerinin ağırlıklarından dolayı duydukları rahatsızlık nedeniyle meme küçültme operasyonu olmak isterler. Meme küçültme operasyonu bu tür problemleri çözerken, göğüslerin şeklini de değiştirir.

Meme küçültme operasyonundan sonra, göğüsleriniz vücut hatlarınızla daha orantılı olacak ve kıyafetleriniz üzerinize daha çok uyum sağlayacaktır.

  • Göğüs Büyütme

Göğüs, meme büyütme estetik ameliyatı, en sağlıklı ve kalıcı olarak silikon jel göğüs, meme protezi ile yapılabilir. Gerek genetik gerekse hormonal nedenlerden dolayı göğüsler yeteri büyüklüğe ulaşamayabilir. Zaman zaman tek taraflı gelişme geriliğine bağlı olarak meme estetiği bozulur, memelerin şekli ve büyüklüğü asimetrik de olabilir.

Silikon ile göğüs büyütme operasyonu, gelişim çağını tamamlamış olup halen göğüsleri küçük kalan bayanlar için tercih edilir.

 

Whatsapp: 0507 695 70 70